sublokuoti namai Vilniuje

Gulbinų namų trečiasis etapas tai – du dviejų aukštų sublokuoti namai, kurio kiekvieno plotas 121,72 kv.m. su 4 a. žemės sklypu. 

parduodami sublokuoti gyvenamieji namai

Vaizdingoje ir žalioje gyvenvietėje, šalia Verkių regioninio parko, Didžiuosiuose Gulbinuose, Žvelgaičio g., parduodami du dviejų aukštų sublokuoti namai, kurio kiekvieno plotas 121,72 kv.m. su 4 a. žemės sklypu.

7

pagrindinė informacija

Projekto vizija - sukurti kokybišką ir tvarų būstą gamtos apsuptyje. Išskirtinius modernios architektūros namus suprojektavo ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelnę architektai. Šiltas ir mažai išlaidų reikalaujantis namas yra patogiai išplanuotas ir puikiai tinka šeimai su vaikais.

Techninės charakteristikos

Namų konstrukcija ir įrengimas kruopščiai apgalvoti, naudotos tik kokybiškos statybinės medžiagos, o projekto statybos darbų kokybę prižiūrėjo tikri savo srities profesionalai, šioje srityje dibantys daugiau nei 10 metų. Statybos vystomos, naudojant naujausias statybos technologijas, kurių viena – užpatentuotas pamatų liktinių klojinių įrengimas Finnfoam U forma, kuri užtikrina maksimalią pamatų hidroizoliaciją ir apšiltinimą.

5
3

vieta ir infrastruktūra

Nauja moderni gyvenvietė miesto teritorijoje su visa infrastruktūra. Gyventojai gali mėgautis šalia esančiais miškais, ežeru, Verkių regioninio parko pasivaikščiojimo ir dviračių takais.

planai

galerija