mūsų darbai

Didžiausią dalį mūsų laiko užima statybų valdymo priežiūra. Pasitelkiame profesionalių specialistų pagalbą ir koordinuojame gyvenamųjų ir komercinių pastatų statybos bei apdailos procesus. 

Mūsų darbai

Mūsų darbai – mūsų vizitinė kortelė, tad stengiamės ne tik gerai ir tiksliai atlikti numatytus darbus, bet ir patarti klientui vadovaudamiesi savo ilgamete patirtimi. 

Dabar dirbame

Namas Tarandėje

Su puikia komanda – architektais "ArchLAB", interjero dizaineriais "Dizaino Grupė", įgyvendiname Tarandėje esančio, modernaus, 223 kv.m. namo statybą, įrengimą ir pridavimo darbus. Gelžbetonio monolitinės konstrukcijos, A++ energinio naudingumo klasės namas bus šildomas oras-vanduo šildymo sistema, o energiją taupys ant stogo montuojami saulės kolektoriai.

Įgyvendintas projektas

Ofisas "Green Hall" verslo centre

Vieno iš ofisų įgyvendinimas verslo centre "Green hall". Pagal architektų Šilta Šiaurė sukurtą dizainą koordinavome beveik 370 kv.m. remonto darbų atlikimą. Padaryti darbai - perplanuotos erdvės, sumontuotos stiklinės pertvaros, pakeista kiliminė danga, nudažytos sienos.

Įgyvendintas projektas

Modernus namas šeimai

Šiame objekte mūsų komandai buvo patikėtas visas statybų valdymo procesas, kuriame dalyvavome nuo pat sklypo įsigijimo. Dėmesys detalėms, aukštos kokybės medžiagos ir profesionalūs specialistai sukuria tobulą harmoniją.